Zprávy
Autor: BVK-PRO
Dátum pridania: 01.12.2023

BVK-PRO, S.R.O.

blog image

Společnost BVK-PRO, s.r.o. – statika budov působí na trhu od roku 2017. Díky svým rozsáhlým zkušenostem poskytuje společnost profesionální služby v oblasti projektování staveb, zejména statiky. Jedná se především o prefabrikované, železobetonové, ocelové, dřevěné, zděné a geotechnické konstrukce.

Zpracování:

  • Stavební výpočty a návrhy konstrukce budovy
  • Projektová dokumentace pozemních a inženýrských staveb v oblasti statiky
  • Stavební posouzení stávajících budov
  • Dynamické výpočty a posouzení seismického zatížení
  • Výrobní dokumentace prefabrikovaných a monolitických železobetonových konstrukcí
  • Výrobní dokumentace ocelových a dřevěných konstrukcí

Kromě těchto činností řešíme i mnoho dalších úkolů podle aktuálních požadavků zákazníka; za prioritu považujeme individuální přístup k zákazníkovi a jeho spokojenost.

Náš tým tvoří 20 zkušených odborníků – autorizovaných stavebních inženýrů, techniků a projektantů, kteří si poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly v oblasti průmyslové, bytové a občanské výstavby. Naši klientelu tvoří výrobní, technologické a obchodní společnosti z tuzemska i zahraničí. S našimi klienty spolupracujeme od úvodní konzultace, přes návrh a optimalizaci stavby (BIM – 3D modelování) až po vlastní vypracování projektové dokumentace. Naši pracovníci poskytují potřebné informace také v případě rekonstrukcí a posouzení stávajících budov a při plánování zásahů do nosných konstrukcí budov.

Díky pozitivním ohlasům zákazníků a stálému zájmu o odborné poradenství v oblasti stavebního inženýrství zaznamenáváme nárůst počtu zakázek. Díky tomu se společnost může dále rozvíjet a modernizovat. Společnost BVK-PRO, s.r.o. – statika budov v současné době působí nejen na Slovensku, ale také v České republice a Maďarsku.

Zdielať článok:
FB IN

Aktuality z našeho světa

Buďte vždy informováni o nejnovějších trendech a tipech v oblasti statiky a ve stavebním průmyslu.
Všechny články

Odebírejte
náš newsletter

A zůstaňte informováni ohledně novinek z našeho světa
Vytvorené digitálnou agentúrou Wink & Nod
www.bvk-pro.com © 2023