Konstrukce
Autor: BVK-PRO
Dátum pridania: 01.12.2023

BVK-PRO, S.R.O.- STABILNÍ PARTNER NA TRHU OBČANSKÉ A PRŮMYSLOVÉ VÝSTAVBY

blog image

V roce 2020 naše divize Ocelové konstrukce dokončila výrobní dokumentaci ocelových konstrukcí pro projekt EPERIA II – druhou etapu výstavby obchodního centra v Prešově.

Dokumentaci k workshopu jsme zpracovali na základě realizačního projektu, který nám poskytla společnost OBERMEYER HELIKA s.r.o.

Náš partner a klient WINFER spol. s.r.o.

Model konstrukce byl vytvořen v programu Tekla Structures. Složitost modelu je patrná z velkého počtu prvků, z nichž se skládá: 28 309 jednotlivých a 2 609 hlavních částí. Celkový počet montážních výkresů je 78 kusů. Při montáži bylo použito 16 000 šroubů.

BVK-PRO, s.r.o. zajišťuje komplexnost dodávek projektových řešení pro výstavbu z hlediska nosné konstrukce a také pro výstavbu základů pod technologií i ve složitých geologických nebo technologických podmínkách. Samozřejmostí je pro nás intenzivní vzájemná komunikace s investorem, a to ve spolupráci se všemi účastníky projektu či realizace.

Důležitými partnery jsou pro nás přední architektonické kanceláře, developeři a investoři, realizační a výrobní firmy, pro které zpracováváme prováděcí projekty a výrobní dokumentaci nosných konstrukcí.

Ing. Ádám Varga
generální ředitel společnosti

Zdielať článok:
FB IN

Aktuality z našeho světa

Buďte vždy informováni o nejnovějších trendech a tipech v oblasti statiky a ve stavebním průmyslu.
Všechny články

Odebírejte
náš newsletter

A zůstaňte informováni ohledně novinek z našeho světa
Vytvorené digitálnou agentúrou Wink & Nod
www.bvk-pro.com © 2023